Tel. 32 250 70 07, kom. 603 581 579
aurexnieruchomosci@gmail.com

O firmie

 

Aurex – Nieruchomości rok założenia 1989, – nr licencji 1146. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zapewnić klientom profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji. Zakres naszego działania obejmuje przede wszystkim rejon Śląska, pośredniczymy także w sprzedaży nieruchomości w innych rejonach Polski. W stałej ofercie posiadamy nieruchomości w Beskidzie śląskim i żywieckim a także w Jurze krakowsko-częstochowskiej. Od 2016 roku zajmujemy się także pośrednictwem sprzedaży nieruchomości Bułgarii. Pośredniczymy przy sprzedaży mieszkań, domów, działek, gruntów rolnych, lokali użytkowych oraz nieruchomości inwestycyjnych.
Zrealizowaliśmy wiele transakcji i mam nadzieję, że klienci są zadowoleni z obsługi naszego biura. Jako licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji

 • Pomagamy również w regulowaniu stanów prawnych nieruchomości
 • sprawdzamy stan prawny nabywanej nieruchomości
 • sprawdzamy ewentualne zadłużenie
 • pobieramy niezbędne dokumenty (zaświadczenia, odpisy KW, wypisy itd.)
 • pomagamy bezpłatnie w otrzymaniu kredytu
 • organizujemy spotkania między stronami, które mają na celu doprecyzowanie przyszłej umowy
 • sporządzamy umowy przedwstępne
 • współpracujemy z kancelariami notarialnymi oraz innymi Biurami Nieruchomości
 • sporządzamy protokoły zdawczo-odbiorcze nieruchomości, jesteśmy obecni przy wydaniu nieruchomości
 • honorujemy Kartę Praw Klienta
 • Zapewniamy klientowi pełny pakiet czynności składających się na profesjonalne pośrednictwo
 • Jako właściciel posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
 • Każda transakcja jest dla nas bardzo ważna i  starannie przeprowadzona

Właściciel:
Aurelia Pieniążek
licencja zawodowa nr 1146
aurexnieruchomosci@gmail.com
tel. Kom +48 603 581 579
www.aurexnieruchomosci.pl

 


Aurex I Aurelia Pieniążek NiP 634-100-86-49
Informujemy, że w przypadku przetwarzania danych osobowych administratorem Pani/Pana danych jest w/w firma. Zgodnie z obowiązującym prawem ma Pan/Pani prawo do wglądu, modyfikacji, usunięcia, oraz żądania zaprzestania przetwarzania danych.
Państwa dane przetwarzamy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Nie wniesienie sprzeciwu do administratora na w/w e-mail skutkuje zgodą na przesyłania ofert w formie elektronicznej .
Dane osobowe nie będą przekazywane i nie będą profilowane. Każda osoba fizyczna lub prawna ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Dane osobowe zostają usunięte niezwłocznie po wyrażeniu żądania na ich usunięcie.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) informujemy, iż:
1.Administratorem danych osobowych (e-mail), w celach marketingowych jest Aurexnieruchomosci@gmail.com z siedzibą w Katowicach , ul. Piechy 9, 40-863 Katowice

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji..

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij